twitter page
Xwave - פורום גלישת גלים, פורום יד שניה, פורום בוגי
הודעות שנוצרו על ידי: xwave
הפורומים של XWAVE » פרופיל עבור xwave » הודעות שנוצרו על ידי xwave
מחבר הודעה
עניין של העדפה.
בעקרון בבית לבד אתה לא יכול ללמוד - אתה צריך ללכת לים בשביל זה
לא ברור מה אתה מחפש? איזה סוג של גלשן? סופט אחר?, פיש?, היבריד? שורט רגיל?
תפרט קצת יותר...
הדולפינריום, המערבי שניהם חוליים.
אנחנו לא נוטים לקדם פה אבל בעקרון שייפר ידוע של חברה ידועה שיש לכם הזדמנות לקבל ממנו שייפ או אפילו פיניש (מספיק שהוא עובר על הגלשן מעיר הערות וחותם) זו הזדמנות שלא באה כל יום.
ממליצים בחום אם זה המצב
לא ממליצים לך בכלל ללכת לפי הטבלאות.
תמדוד פה חליפה שמתאימה לך ושלח אי מייל ליצרנים אחרים עם שאלה.
למשל, נניח אתה small short באוניל ואתה רוצה לדעת מה קרוב לזה בחברה אחרת אז תשלח להם מייל עם שאלה.
חליפה זה דבר חשוב (למרות שהמים עדיין לא קרים בכלל כרגע) ולכן חשוב שתתאים.
בהצלחה.
שלום,
אין שום בעיה לקנות חליפה ולהכנס בחורף עם סופט או עם שורט.
אם את רגילה שיש אנשים מסביבך אז תכנסי רק בחופים שיש עוד אנשים. את גם יכולה להכנס בחוף שבו יש קייטנה ולגלוש באיזור שבו מלמדים אם זה מרגיע אותך.
לגבי המעבר לשורט, קשה לענות, בעקרון לא צריכה להיות בעיה לעבור מסופט לשורט דומה במימדים. אם את מתקשה בסופט כנראה שתתקשי בשורט יותר...
מצד שני, אנחנו בכלל לא בעד סופטים. בתקופתינו היית קונה שורט יד שניה, הולכת לים פעם ראשונה בחיים איתו והיינו מסתדרים עם מה שיש
השאלה מאוד מאוד כללית
אתה צריך להיות ספציפי יותר
יש עשרות דגמים...
פעם היה נהוג לקחת גלשן יותר גבוה, אבל שוב אנחנו חוזרים לעניין הנפחים. לגובה כבר אין משמעות כמעט, הכל זה ליטרים.
אני למשל גולש כיום על גלשן בגובה 165 ואני 190! הנפח של הגלשן זה הנפח הרגיל שלי (לפי הGF) פלוס חצי ליטר (כי הגלשן נמוך יחסית)
נשמע שהגלשן שמצאת יכול להיות מצוין בשבילך. אין סיבה שלא יהיה לך טוב.
אין שום בעיה להתחיל עם שורט.
בזמני לא היו קייטנות ולא סופטים וכולם התחילו עם שורט
רשמת למעלה שראית גלשן רוחב 19. זה רוחב מאוד יציב. לפני 20 שנה 19 היה נחשב חסקה, היום רוב הגלשנים סביב המידה הזו במיוחד כל ההיברידים (בין שורט לפאן).
סחטיין על חישוב הGF
תשמע, כפי שהבנת כבר כי עשית חישוב נפח, לכל דגם של גלשן יש צורה אחרת ומידות אחרות. תנסה פשוט להצמד לליטרים. כלל האצבע הוא: ככל שהגלשן יותר נמוך תעלה בתוך התחום שלך ( 27-28 ). לדוגמא: גלשן 10'5 תיקח 28 וגלשן 2'6 תיקח 27
מקווים שעזרנו קצת.
בהצלחה.
קנה גלשן רגיל. בתקציב הזה יד שניה במצב מעולה או חדש אם יש לך מזל.
גובה בגדול 10סמ יותר כי תגבה בקרוב.
Michael22 wrote:שלום לכולם,
התחלתי לגלוש השכרתי כמה פעמים גלשן סופט ואני מצליח לעמוד.
כרגע בגלל שאני מתחיל ארצה לקנות גלשן סופט כי חבל לבזבז כל פעם כסף על השכרה.
בהתחלה הייתי משכיר כדי לראות שאני באמת מתחבר לגלישה ולא שסתם אבזבז כסף על גלשן ובכלל לא אגלוש.
בקיצור הבנתי שאני אוהב לגלוש ואני רוצה להתקדם ולקנות גלשן + חליפה/חולצה.
הגובה שלי בערך 1.73 שוקל 57.
עכשיו הבנתי שלמתחילים עדיף לקנות סופט, השאלה שלי איזה גודל סופט ואיזה מדדים אני צריך לגובה ולמשקל שלי?
האם כדאי לקנות יד שניה? ואם כן במה צריך להתמקד בקניית גלשן? וכמובן איזו חברה עדיפה.
עכשיו לגבי חליפה,
הבנתי שחליפה בדרך כלל קונים בחורף, הבעיה שיש לא מעט מדוזות כרגע אז האם עדיף לקנות חליפה או חולצה? איזה חברות ממולצות?
ואם כן תוכלו להמליץ לי על חנות טובה באזור אשדוד?
תודה רבה ושבוע טוב

שלום,
היינו ממליצים על סופט בין 6'6 ל0'7 כל דבר גבוה יותר זה סתם טנק ולא ממש יעזור לך להתקדם בגלישה. אתה יכול לקנות יד שניה בשביל לחסוך קצת כסף. אין ממש במה להתמקד כשקונים סופט. הכל די דומה ואין ממש משמעות לחברה.
לגבי חליפה - עזוב אותך בינתיים. לא צריך עכשיו חליפה. אם תמשיך לגלוש בחורף הבא אז תקנה בחורף. החליפה לא קשורה למדוזות.
בהצלחה
כדאי שתוסיף תמונות או לינקים לעבודות שעשית...
יש המון מקומות במרכז. מה הכי קרוב לך?
הכל תלוי מהיכן אתה בארץ

הפורומים של XWAVE » פרופיל עבור xwave » הודעות שנוצרו על ידי xwave
עבור ל: