twitter page
Xwave - פורום גלישת גלים, פורום יד שניה, פורום בוגי
הודעות שנוצרו על ידי: TheAce
הפורומים של XWAVE » פרופיל עבור TheAce » הודעות שנוצרו על ידי TheAce
מחבר הודעה
up
פאן בורד אינטרסרף 8'6 19.5 2.5 ללא פיצוצים כולל חרבות וגריפ - ללא ליש מושלם לגלים בארץ.
מחיר 1600ש"ח

אם הרגליים מחליקות לך על הגלשן שים שעווה... שעוות הBASECOAT היא שעוות בסיס ליצור את הBUMPS (בליטות) ומעליה שמים שעווה רגילה לפי עונות השנה/חום המים... אבל ביננו, זה שטויות.

בקיצור, אתה מחליק על הגלשן, שים שעווה. ולדעתי, שים בנדיבות. הרבה אנשים שמים מעט שעווה על הגלשן... לא מבין למה.
מישהו יודע אם בכלל אפשר לגלוש בלילה איפושהו?
הבנתי שבקונטיקי בלילה יש פרוג'קטורים? בטופסי? זה נכון?
מישהו היה וניסה?
מישהו??
חברים מישהו ניסה את שתי החליפות האלה? מה מומלץ יותר? אני מתלבט בין שתיהן...
בעיקרון לארץ 3/2מ"מ מספיק, נכון?
ומה עדיף? ריצ'רץ' בחזה או בגב?
מתי עובד? הכוונה לפרונטסייד של גולש גופי (רגל ימין קדימה)...
yuvalm12 wrote:יש לי בעיה בברך וזה מפריע לי לגלוש...
הלכתי לרופא והוא אמר לי משהו בנוגע למניסקוס וזה רק התפתחות הגוף אבל הוא אמר שזה יעלם אחרי רק חצי שנה+
אז חשבתי אולי אתם יכול לתת לי תוכנית כושר לידיים כדי שבינתיים אני אתאמן על שרירי הידיים כדי שאני יוכל לקום יותר מהר שאני תופס גל

תודה לכל העוזרים

נ.ב. גם לכם היה את הבעיה הזאת???

קודם כל תנוח, יש כאב לא עושים פעילות. הכאב זה המנגנון של הגוף בכדי לעצור אותנו שלא נגרום נזק נוסף.

הכי טוב, בנתיים עד שתחלים, זה לשכב על הריצפה, ידיים לצדי הגוף ובבת אחת לדחוף את הרצפה ולהעמד עם ברכיים כפופות כאילו שאתה נעמד על הגלשן. אם יש לך רצפות או פרקט תבחר קו שיהיה כמו השידרית של הגלשן ותעמד עליו בדיוק באמצע.

אם זה גורם לך לכאבים, אז גם שכיבות סמיכה יעזרו לך להשתפר עד שתוכל לחזור לגלוש. תבצע את הכפיפות עם ידיים מאוגרפות כאשר פנים היד פונה לגוף, כמו שאתה עושה כשאתה גולש.

3 סטים של 10 חזרות בתור התחלה. אח"כ תעלה במס' החזרות.

מקווה שעזרתי.

----

מים קדושים!
ohadone wrote:nחח מה זאת אומרת לשכפל???

ומה יש על טף לייט ביטוח????????

אצל אינטרסרף יש מכונה שסורקת את הגלשן ויוצרת העתק ממנו בגוש קצף חדש.

רציתי לדעת אם מישהו כבר עשה את זה אצלהם...
גלשתי על גלשן ישן של חבר שהביא את הגלשן מחו"ל. הגלשן מלא פיצוצים והצהיב כבר אבל נהנתי ממנו בטירוף.

אני רוצה את אותו גלשן בדיוק.

יצרתי קשר עם החברה שמייצרת את הגלשנים בפלורידה ומחיר הגלשן 585$. משלוח לנתב"ג 280$. בנתב"ג אני אצטרך לשלם כנראה מע"מ על עלות המשלוח והגלשן עוד כ135$ והוצאות טיפול ואחסנה שאין לי מושג כמה הם יהיו. סה"כ 1000-1100 דולר.

אני נוסע לאמריקה עוד שבוע. אני יכול לבקש שישלחו אליי את הגלשן למלון. ואז יעלה לי: 585$ + משלוח בתוך ארה"ב כ 50$ + הבנתי שחברות התעופה גובות 150$ על משלוח של גלשן במטען (חוק חדש??) + כאב ראש, לסחוב ואולי נזק לגלשן. סה"כ: ???

אפשרות נוספת היא לשכפל את הגלשן פה בארץ. מישהו ניסה? יש למישהו נסיון עם זה?

מה הייתם עושים? מה דעתכם? אני ממש צריך עזרה דחוף.

תודה!
עוד מישהו? איך החליפות שך Rip Curl? O'Neill?
בואו נצא מתוך הנחה שכסף הוא לא בעיה. איזו היא חליפת הגלישה הטובה בעולם?
האם ניתן להשיג אותה בארץ ואצל מי? אם לא ניתן, מה החליפה הכי טובה לדעתכם שאפשר למצוא בארץ ואיפה? מה המחיר?

תודה!
חרבות נשלפות צבע לבן שנת 2005
דן 0543976272
כמה עלה לך הליש של FCS?
יש כל מיני דגמים או רק אחד?
מה חשוב בליש? הכוונה, מה גורם לו להיות יותר טוב מאחר?
נגיד שאני מזמין באינטרנט ליש של FCS, איזה אורך להזמין? מה לבקש?

אם השני הטוב ביותר הוא של XM, איפה אני מוצא אותם בארץ?

הפורומים של XWAVE » פרופיל עבור TheAce » הודעות שנוצרו על ידי TheAce
עבור ל: