twitter page
Xwave - פורום גלישת גלים, פורום יד שניה, פורום בוגי
הודעות שנוצרו על ידי: xwave
הפורומים של XWAVE » פרופיל עבור xwave » הודעות שנוצרו על ידי xwave
מחבר הודעה
אין אצלנו כזה דבר שמישהו לא מקבל מדבקה. כל מי שנרשם מקבל. הסיבה היחידה שמישהו לא מקבל זה שבטעות בהרשמה רושמים פרטים שגויים ואז הדואר לא יכול להעביר את המדבקה.
ספציפית ל PhoenixBoy, אני אישית כמו שכתבתי לך כבר שלחתי לך שוב בדואר אתמול אז בשאיפה זה אצלך בדואר ביומיים הקרובים - תעדכן אותי לגבי זה. ל yoav the surfer, תודה על הפרגון.
ואללה אחי אתה צודק,
הסתכלתי ברשימות וראיתי שלא שלחו אליך.
אתה כנראה מהראשונים שנרשמו. היתה אז בעיה קלה וכנראה משהו התפספס.
יום ראשון בבוקר אני אישית שולח מספר מדבקות וזה יהיה עד שלישי-רביעי.
אתה צודק.
אנחנו עושים מאמצים.
יש הרבה תוכן בדרך.
גם לכם יש תפקיד פה - תפיצו לכל החברים שלכם. אנינו משתדלים להגיע לכמה שיותר אנשים. אני מאנין שאם קצת זמן נפתח פה בעזרתכם אחלה של דבר
אתה צודק.
אנחנו עושים מאמצים.
יש הרבה תוכן בדרך.
גם לכם יש תפקיד פה - תפיצו לכל החברים שלכם. אנינו משתדלים להגיע לכמה שיותר אנשים. אני מאנין שאם קצת זמן נפתח פה בעזרתכם אחלה של דבר
קודם כל גבר.
תבדוק אם המידות הם במטרים\סנטימטרים.
אם כן, אז זה מהארץ. כי LOST מודד בFEET ו INCH.
דרך אגב, פעם אינטרסרף היו שמים LOST כמעט על כל גלשן שהם עשו.
בכל מקרה - מה שחשוב הוא להנות מהגלשן. אם סבבה לך לגלוש איתו אז זה כבר לא משנה מה התוצרת...
ואללה גבר,
לא הייתי מנסה כזה דבר - בטח לא אם אתה אוהב את הגלשן שלך...
ANY TIME
אני מביא את הגלשנים כשאני נוסע לחברים. התמזל מזלי ויש לי בCALIFORNIA מספר חברים.
לגבי BLITZ, יתכן מאוד שLOST מחייבים את BLITZ לעמוד בסטנדטים מסוימים של עבודה וחומרים, אבל את זה אני לא יודע.
אישית אני מביא LOST מארצות הברית. הגלשנים שם מיוצרים בCALIFORNIA במפעל הראשי של LOST.
לגבי BLITZ, מה שקורה אצלם הוא שהם "יצרן מורשה" של LOST. זה אומר ש LOST שולחים לארץ גושי קצף שהם כבר חתוכים ומשויפים ע"י מחשב בחו"ל. גוש הקצף שמגיע לארץ כבר ממש ממש קרוב לצורה הסופית של הגלשן וBLITZ לוקחים את הפיקוד משם שזה לא מעט עבודה גם כן ומסיימים את העבודה. משיחה שהייתה לי עם BLITZ בזמנו אני זוכר שאת הסמלים הם גם מקבלים מLOST.
בארץ הגיאות והשפל מורגשים הרבה פחות מבחו"ל ולכן משפיעים על הגל פחות. יש חופים שמאוד מושפעים כמו פרישמן בתל אביב.

עם יש גל ממש קטן אז בגאות יכול להיות שהוא לא ישבר או ישבר חלש ואם שפל אז ישבר יותר חזק.
אז כדאי לבדוק גם את הנתון הזה ולהצליב עם שאר הנתונים.
תהנו.
זה צריך להיות אצלך כבר השבוע כי יצאת בנגלה של תחילת השבוע
זה מגיע בדואר בתור מכתב רגיל..
הכוונה שלנו פה זה להיות הכי מקצועיים שאפשר וגם להביא את הגלישה לאנשים כמו שהיא באמת בלי כל הבולשיט מסביב...
אחלה גבר,
אני הרמתי את האתר לבד בשביל הSOUL וללא מטרת רווח. זה כיף בישבילי.
יש לי המון אנשים מסביב שנמצאים בתחום הגלישה שנים והם עוזרים בכל מה שאפשר.
המדבקות, מיוצרות בבית דפוס.
אני מקווה שאף אחד לא אומר סתם.
מי שרוצה עוד מדבקות פשוט יכול לבקש ונראה מה נעשה.
KELLY אני שלחתי את המדבקה מזמן - זה אומר שכנראה הכתובת שיש לי לא נכונה. אני שולח לך EMAIL עם הפרטים שיש לי כדי לוודא...

הפורומים של XWAVE » פרופיל עבור xwave » הודעות שנוצרו על ידי xwave
עבור ל: